BRD KOVO s.r.o.

 

Firma BRD KOVO s.r.o. se zabývá prodejem ochranných a pracovních pomůcek od roku 1993.

Na přelomu roku 2012/2013 jsme se přestěhovali do vlastních a nově upravených prostor o rozloze 450m2 a náš sortiment jsme ještě rozšířili. Další výhodou je snadná dopravní dostupnost a dostatek parkovacích míst.

Hlavní část sortimentu tvoří ochranné pracovní pomůcky. Od pracovních rukavic, které začínají jednoduchými vložkami z bavlny až po speciální protichemické nebo tepluodolné. Pokračujeme pracovními oděvy v nových moderních kolekcích nebo Vám oděvy ušijeme přímo na zakázku dle přání zákazníka v různých gramážích a barevných kombinací. Tyto pracovní oděvy opatříme firemním logem a to buď potiskem, výšivkou nebo zažehlením barevné fólie.Dále nabízíme ochranné a pracovní oděvy pro kuchaře, učně, jednorázové obleky, speciální pogumované, kyselinovzdorné oděvy, trika, mikiny, vesty a další.

V našich prodejnách si můžete vybrat pracovní a bezpečnostní obuv pro všechny účely, brýle a obličejové štíty, chrániče sluchu zátkové a mušlové, respirátory, polomasky, filtry, přilby a pomůcky pro svářeče.

Dalším naším sortimentem je široký výběr drogistického zboží. Mycí a ochranné prostředky na ruce, čističe na podlahy nádobí a toalety, papírové ručníky, průmyslové utěrky, zásobníky a prací prášky. Vedeme též na skladě kartáčnické zboží, rohožky, odpadkové koše a další pracovní doplňky.

Naši nabídku jsme rozšířili o další nové komodity, jako jsou např. široký sortiment nářadí pro dílnu, stavbu a zahradu, zahradní substráty, hnojiva, krmení a krmné směsi pro domácí zvířata i vaše mazlíčky, malířské a natěračské potřeby.

V roce 2003 se firma ještě rozšířila o šicí dílnu pod názvem Tomáš Prokorát-PROTO, která je chráněnou dílnou, a lze tak na odběr pracovních oděvů a pomůcek poskytnout náhradní plnění.

Náš zákazník náš pán, a proto  nabízíme poradenskou činnost formou našeho obchodního zástupce, který vás osobně navštíví a podá potřebné informace či představí naše produkty o které budete mít zájem.

Pokud patříte mezi naše věrné a stále odběratele, máme pro vás spoustu zákaznických výhod a slev.

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Provozovna Turnov:

Přepeřská 2241, 511 01 Turnov
tel: +420 481 325 255

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

GPS : 50.5784211N, 15.1510950E


View Larger Map

Provozovna Jičín:

Lidické náměstí 13, 506 01 Jičín
tel.: +420 493 525 652
GPS : 50.5784211N, 15.1510950E


Přejít na Google maps